Könyv

Így kezdtek a Twitteren kedvenc YA szerzőink

0 12

Az Epic Reads összegyűjtötte néhány közkedvenc Young Adult szerző legelső tweetjeit. A listán többek közt szerepel például John Green, Veronica RothKiera CassMarie LuCassandra Clare és Jennifer L. Armentrout is.

Na jó. Twitterezek.  
 — John Green (@realjohngreen)

…Kristen Stwewart kb. 20mp-et szerepel a Hipervándorban. Várj, miért is nézem én a Hipervándort? 
 — Veronica Roth (@VeronicaRoth)

Nézd, anya, csibe vagyok.  
 — Tahereh Mafi (@TaherehMafi)

csatlakoztam a Twitterhez. Még csak most. 
 — Ransom Riggs (@ransomriggs)

Az első Tweetem! Vajon ez is idővámpír lesz? Kiszívja belőlem majd az életet? Csak az idő mondhatja meg…  
 — Rae Carson (@raecarson)

Azon gondolkozik, hogy mi a sz*rért keres újabb módot arra, hogy elfecsérelje online az idejét.  
— Kiersten White (@kierstenwhite)

Épp most tértem vissza Siena-ból. Nagyon középkori. Nagyon kardos és pestises.  
 — Michael Grant (@thefayz)

A világuralomra török. Vagy vacsorát tervezgetek. Mindig összekeverem ezt a kettőt. 
 — libba bray (@libbabray)

Első hivatalos tweet! Nem vagy izgatott? Én igen. Hello a követőmnek! Egy nap ez többesszám lesz…. 
 — Patrick Ness (@Patrick_Ness)

Épp most fejezetem be még egy kritikus gyűlést… most már csak, őőő, újra kell írnom az egész könyvemet.  
 — Beth Revis (@bethrevis)

*itt van.* És most? 
— Kiera Cass (@kieracass)

Épp most regisztráltam a Twitterre. Még nem biztos, hogy mindent értek. TÉNYLEG a 18. században kellett volna születnem. Csakhogy szeretek vízvezetéket szerelni!   
 — Lauren Oliver (@OliverBooks)

*semmit nem szeret jobban, mint egy jó tányér mogyorós tésztát.* 
— Marie Lu (@Marie_Lu)

Irány a kozmetikus show LA-ben! Nincs csillogás, nincs dicsőség! 
— Leigh Bardugo (@LBardugo)

Most nyitottam ki az ajándékomat Dave McKean-től, A Nagy Dagadt Kacsa Szakácskönyvet. Nehéz mint egy szikla és gyönyörű. “Látod?” mondta. “Tényleg olvasom a blogod.” 
— Neil Gaiman (@neilhimself)

Hello srácok, itt Cassandra Clare. Csak azért csatlakoztam a twitterhez, mert valaki más nekem adja ki magát: http://twitter.com/cassandraclare  
 — Cassandra Clare (@cassieclare)

Próbálok rájönni, hogy működik a Twitter… 
 — James Dashner (@jamesdashner)

Túl korán van és én egy kiskutyát üldözök. 
— Julie Kagawa (@Jkagawa)

*vonszolják miközben kapálózik és sikoltozik* 
 — Gayle Forman (@gayleforman)

Juhúú, Twitter. Nem értelek, de békével jövök. 
 — Holly Black (@hollyblack)

Készülődök, hogy megnézzem a Walking Dead-et (imádom a zombikat), befejezem az új regényem & egy szerződést írok alá egy kiadóval. Juhé. 
— JLArmentrout (@JLArmentrout)

Szólj hozzá

Az e-mail címed nem tesszük közzé. *

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

Legutóbbi hozzászólások